Skip to content Skip to footer

Didžiausia Baltijos šalyse knygų ir muzikos šventė – Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykstanti Vilniaus knygų mugė kasmet sutraukia gausybę autorių, kūrėjų, atlikėjų bei lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Šiame tarptautiniame, jau 24-ąjį kartą vykstančiame renginyje, 2024 m. vasario 22 d. dalyvavo bei profesines kompetencijas tobulino ir Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos specialistai.

2024 m. Vilniaus knygų mugėje, kurios šiemetinė tema – poeto Henriko Radausko eilėraščio „Pasaka“ žodžiai „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“, sutikta daugybė šalies raštijos, visuomenės, akademinės bei bibliotekinės bendruomenės atstovų, su kuriais Vydūno viešąją biblioteką sieja gražios ir tvarios kultūrinės bendrystės ryšiai. Taipogi užmegzta ir naujų kultūrinių pažinčių su įvairių sričių atstovais, apsikeista idėjomis organizuoti susitikimus ar bendras iniciatyvas Pagėgių krašte. Aplankytos įvairios mugės erdvės, dalyvauta Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos bibliobuso atidaryme, įvairiuose forumuose, knygų pristatymuose, intelektiniuose žaidimuose, kolegų bibliotekininkų ir kitų organizacijų bei įstaigų organizuotose edukacinėse veiklose.

Į Pagėgius sugrįžta dalijantis įspūdžiais ir sumanymais bibliotekos kultūrinių paslaugų plėtotei bei tobulinimui. Už šią įsimintiną ir daug profesinių patirčių suteikusią kelionę bibliotekos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Pagėgių savivaldybės tarybos nariui, literatui Remigijui Kelneriui.

Sonata Nognienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotraukos iš Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos archyvo

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: