Skip to content Skip to footer

Saloje Nilo viduryje, pačioje Kairo širdyje daugybę metų veikė antikvarinė parduotuvė, tarsi koks Ali Babos urvas pilna įvairiausių lobių. Kaip tik į šią parduotuvę ir užklysta Arna, kuri neseniai apsigyveno Zamaleke, prabangiame salos kvartale. Šis vizitas pakeičia jos gyvenimą ir likimą. Parduotuvės savininkas, egiptologas Kostas, pasiūlo jai padėjėjos darbą ir tampa ne tik Arnos mokytoju, bet ir draugu. Dirbdama su Kostu Arna ne tik supranta, kad būti moterimi Rytuose nėra lengva, atranda ne tik verslo paslaptis, bet ir istorijas, kurias apie juos turėjusius žmones slepia daiktai. Tačiau kai kurių žmonių paslaptys išaiškės tik tada, kai kismetas nuspręs įsikišti į jų gyvenimą, ir kils klausimas – ar vienas žmogus gali ir kaip gerai iš tiesų pažinti kitą žmogų?

„Moteris iš Kairo“ – istorija, kurioje daugybe aukso gijų tarsi subtiliame ir prabangiame nėrinyje susipina kasdienybė ir pomirtinis gyvenimas, meilė ir žmogžudystė… Nuostabus pasakojimas darosi vis labiau gundantis ir įtraukiantis į su niekuo nepalyginamą Egipto dvasią.

Egiptą galite mylėti arba jo neapkęsti. Su šia knyga pamatysite piramides, pajusite sunkų Nilo kvapą, datulių skonį šokolade, dykumos karštį. Leisitės į prisiminimų žaidimą, kurį vis dažniau priverčia žaisti bėgantis laikas. O kai užversite paskutinį puslapį ir nenoromis atsisveikinsite su šios išskirtinės istorijos herojais, dar ilgai ant odos jausite dykumos smėlio dulkes…

Obuolys

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: