Skip to content Skip to footer

Edukacijos

Pažintinių dėlionių edukacija

Kviečiame į bibliotekos parengtą pažintinių stalo bei interaktyvių dėlionių, kuriose įamžinti svarbiausi su rašytoju Vydūnu susiję objektai, edukaciją. Grupės ar klasės gali varžytis, kas greičiau įveiks galvosūkius. Ši edukacija lavina atmintį bei supažindina su Pagėgių krašto vietovėmis.

Skirta ne tik vaikams, bet ir suaugusiems bei senjorams. Trukmė ~ 45 min.

Screenshot 2021-04-19 at 09.12.59

Didelio formato kraštotyrinis-edukacinis žaidimas „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“

Kviečiame 2-5 klasių komandas varžytis kraštotyriniame-edukaciniame žaidime „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“ ir kartu pakeliauti po Pagėgių kraštą kitaip – lipant kojytėmis ant žaidimo ir stumdant didelę figūrėlę. Laimėtojais tampa pirmieji pasiekę 100-ąjį langelį. Taipogi, norintieji pažaisti didesnėmis vaikų grupėmis, gali išbandyti kitą šio žaidimo formatą – stalo žaidimą. Trukmė ~ 1 val.

Protmūšis „Vydūno keliais keleliais…“

Kviečiame vyresniųjų klasių mokinius susirungti protmūšyje „Vydūno keliais keleliais…“, kurio metu patikrinamos ir gilinamos turimos žinios apie rašytojo Vydūno gyvenimo bei kūrybos kelią ir Pagėgių krašto istorinius bei kultūrinius objektus. Proto mūšis susideda iš 4 etapų. Gali dalyvauti iki 5 komandų (komandoje – 5-6 nariai). Trukmė ~ 1,5 val.

Screenshot 2021-04-19 at 09.13.14

Skaitymo skatinimo edukacija su papildyta realybe

Kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikus ir pradinių klasių moksleivius į skaitymo skatinimo edukaciją. Edukacijos metu vaikai susipažįsta su inovatyviomis bibliotekoje esančiomis knygomis. Išmaniose knygose, naujų technologijų pagalba, vaikai ne tik skaito, bet ir pamato knygose su papildyta realybe atgyjančius įvairius gyvūnus bei kt. Taipogi atliekamos kūrybines bibliotekininkės paruoštos individualios užduotys. Trukmė ~ 1 val.

Screenshot 2021-04-19 at 09.26.51

Robotikos programavimo užsiėmimai

Kviečiame 5-10 klasių mokinius į robotikos užsiėmimus. Šių veiklų metu moksleiviai susipažįsta su „Lego“ ir „Makeblok“ robotų sandara, mokosi konstruoti ir programuoti. Tokiu būdu vaikai susipažįsta su informacinių technologijų naujovėmis ir lavina žinias kaip jas pritaikyti praktiškai.

Galima dalyvauti komandomis arba organizuoti individualius užsiėmimus. Trukmė ~ 1 val.

Kūrybinė edukacija „Piešimas ant šviesos molberto“

Kviečiame į „Piešimas ant šviesos molberto“ edukaciją. Tai išskirtinė edukacija, skirta kūrybiškumui ugdyti, savirelaksacijai. Dalyviai gali išbandyti šviečiantį molbertą, piešdami nuplaunamais markeriais bei spalvų valdymo blokelio pagalba, sukurti vis kitaip atrodantį kūrinį. Yra galimybė piešti su draugu iš abiejų pusių.

Trukmė ~ 30 min.

Gali dalyvauti iki 6 asmenų grupė.

1

Smėlio ir šviesos terapija

Kviečiame į „Smėlio ir šviesos terapija“ edukaciją. Žaidimas smėliu puiki terapinė priemonė išreikšti jausmus ir emocijas, padedanti žmonėms atsipalaiduoti bei sumažinti nervinę įtampą. Dalyviai gali piešti smėlyje, klausantis edukatoriaus pateikiamos istorijos bei relaksacijos ir savęs pažinimo terapinių užduočių.

Trukmė ~ 40 min.

Gali dalyvauti iki 6 asmenų grupė.

 

Pažintinė ekskursija po biblioteką „Bibliotekos paslaptis“

Kviečiame pakeliauti po biblioteką kiek kitaip ir įminti didžiąją bibliotekos paslaptį. Šioje pažintinėje kelionėje tarsi detektyvai turėsite įminti įvairius galvosūkius bei mįsles, kurie suteiks naudingų žinių, lavins komandinio darbo įgūdžius bei privers pasukti galvą. Atskleidusiųjų paslaptingąjį kodą laukia staigmena.

Rekomenduojama dalyvauti ne daugiau kaip 5 asmenų komandoms. Trukmė ~ 40 min.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: