Skip to content Skip to footer

„Iš kraujo ir kaulų“ – antroji Noros Roberts ciklo „Išrinktosios saga“ knyga.

Trilogiją pradėjo knyga „Pirmieji metai“. Netikėtas mirtį nešančio viruso proveržis kone per naktį nusiaubė pasaulį. Mirė daugiau nei pusė planetos gyventojų. Prasidėjo chaosas, subyrėjo technologijos, kuriomis visi taip tikėjo, o likę gyvi žmonės atrado bundančias magiškas galias. Deja, kaip ir visuomet, vieni jas naudoja geriems tikslams, o kiti išlaisvina juodąją savo pusę.

„Iš kraujo ir kaulų“ tęsia istoriją, besivystančią šiame naujame pasaulyje, tačiau nuo katastrofos prabėgo ne vieneri metai. Išlikusieji gavo galimybę susikurti naują realybę. Tačiau virusas nebuvo įprastas, jis pažadino keistas galias: gydyti, kenkti, nuspėti ateitį…

Pagrindinė veikėja Felona Svift nelabai ir pamena, kad kažkada buvo kitaip, tačiau jai lemta tapti Išrinktąja. Felona kartu su tėvais ir broliais gyvena taikiame ūkyje ir į išorinį pasaulį, kuriame siautėja gaujos bei religiniai fanatikai, nekiša nosies. Deja, mergina yra apdovanota ypatingomis galiomis, todėl jų išlaikyti paslaptyje greitai taps neįmanoma. Trylikametė turi palikti šeimą ir mokytis kovoti bei ruoštis lemtingam gėrio ir blogio mūšiui. Feloną mokyti pradeda žynys Malikas, gyvenantis jau keletą šimtmečių. Mergaitei teks išmokti gydyti, kautis bei tinkamai panaudoti savo nepaprastas galias.

„Iš kraujo ir kaulų“ patiks postapokaliptinių epų gerbėjams.

Jotema, 2021

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: