Skip to content Skip to footer

Duomenų bazės

LIETUVOS DUOMENŲ BAZĖ

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos lėšomis prenumeruojama duomenų bazė

Adresas

INFOLEX.Praktika su integruota teisės aktų paieška

http://www.teismupraktika.lt

www.teisesaktai.lt

Apie bazę Tai lietuviška teisinė duomenų bazė, kurioje pateikiami teisės aktai ir praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Naudojimosi sąlygos Duomenų baze galima naudotis Pagėgių viešosios bibliotekos Bibliografijos- informacijos skyriuje. Dėl slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

UŽSIENIO DUOMENŲ BAZĖS

ebsco

EBSCO Publishing eILF.net prenumeruojamas iš LMBA vykdomo ES projekto „eMoDB.LT: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai“ lėšų.

EBSCO Publishing duomenų bazė

Adresas http://search.epnet.com/
Apie bazę

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas, pasiūlytas Lietuvai kaip eIFL projekto dalyvei.

 

Temos Humanitariniai, socialiniai mokslai, medicina, sveikatos apsauga ir kt.
Duomenų bazių paketas

1. Academic Search Complete – mokslo institucijoms skirta daugiaaspektė bazė pateikia visateksčius straipsnius iš 7,100 žurnalų, iš jų – 6,100 recenzuojami leidiniai; bibliografinius duomenis ir straipsnių santraukas iš 11,200 žurnalų bei 11,700 kitų publikacijų (monografijų, ataskaitų, konferencijų pranešimų ir kt.). Archyvas – nuo 1865 m.

2. Business Source Complete – mokslinė informacija verslo, ekonomikos, finansų, draudimo, tarptautinio verslo, buhalterines apskaitos ir kitomis temomis; žurnalų archyvas – nuo 1886 m.

3. ERIC – JAV Švietimo Departamento ir ugdymo priemonių informacijos centro rengiamą duomenų bazę sudaro nuorodos ir straipsnių santraukos iš edukologinių bei švietimo žurnalų, 317,000 visateksčiai straipsniai.

4. GreenFILE – bibliografinėje duomenų bazėje sukaupta informacija aktualiomis aplinkos apsaugos temomis: pasaulinis klimato atšilimas, užterštumas, alternatyvūs energijos šaltiniai ir kt.

5. Health Source: Nursing/Academic Edition – 550 mokslinių visateksčių žurnalų; 850 žurnalų referatai. Bazė atnaujinama kasdien.

6. Health Source – Consumer Edition – 80 visateksčių periodinių leidinių medicinos klausimais; 205 žurnalų straipsnių referatai. Duomenų bazė atnaujinama kasdien.

7. Library, Information Science & Technology Abstracts – bibliografiniai įrašai iš daugiau nei 500 periodiniu leidinių, knygų, mokslinių ataskaitų bei mokslo darbų (bibliotekininkystės, katalogavimo, klasifikavimo, elektroninės informacijos, jos paieškos, informacijos vadybos ir kt. temomis). Archyvas – nuo 1960 m.

8. MasterFILE Premier –  bendro pobūdžio kultūros, sveikatos, verslo ir kitų sričių žurnalų: 1 730 pilnateksčių leidinių (archyvas nuo 1975 m.); 500 informacinių leidinių; 84,774 biografijų; 164,400 pirminių šaltinių; 460,000 vaizdų kolekcija (nuotraukos, žemėlapiai ir kt.).

9. MEDLINE – 4 800 žurnalų medicinos, slaugos, stomatologijos, veterinarijos, sveikatos apsaugos temomis, straipsnių referatai.

10. Newspaper Source – 25 nacionalinių (JAV) ir tarptautinių laikraščių; 260 JAV ir 180 regioninių laikraščių straipsniai. Bazė atnaujinama kasdien.

Naudojimosi sąlygos EBSCO Publishing duomenų bazių paketu gali naudotis ją prenumeruojančių bibliotekų skaitytojai, bibliotekose arba namie. Dėl slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos lėšomis prenumeruojamos duomenų bazės

Naxos Music Library duomenų bazė

Adresas

http://takas.NaxosMusicLibrary.com

Apie bazę

Duomenų bazėje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas, daugiau nei 700 operų apžvalgos ir libretai bei kita informacija. NAXOS Music Library yra gerokai daugiau nei milijonas garso takelių – šis kiekis atitinka daugiau nei 96 000 kompaktinių plokštelių. Paiešką galima atlikti pagal kompozitorių, atlikėją, žanrą ar kūrinių pavadinimus; teminę pagal raktažodį arba išplėstinę paiešką su iki 11 sujungtų paieškos kriterijų. Duomenų bazėje pateikiama teorinė medžiaga su muzikiniais pavyzdžiais interaktyviems muzikos kursams Australijoje, Kanadoje, Airijoje, Korėjoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV (StudyArea).Vartotojai gali kurti asmeninius grojaraščius arba pasinaudoti jau sudarytais teminiais sąrašais (Playlists).Vaikams skirtoje skiltyje (JuniorSection) patraukliai pristatomas klasikinės muzikos pasaulis mažiems vaikams. Vaikai gali klausytis audio knygų „Klasikinės muzikos istorija“. Taip pat sužinoti įdomių faktų apie didžiuosius kompozitorius, orkestro instrumentus, ir net, kaip skaityti muziką.

Naudojimosi sąlygos

Duomenų bazėmis gali naudotis ją prenumeruojančių bibliotekų skaitytojai bibliotekose arba namie. Dėl slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

Dėmesio! Duomenų bazių informacija gali būti naudojama tik asmeniniais, mokslo ar mokymo tikslais. Draudžiama kopijuoti informaciją ištisai, talpinti ją į internetą, naudoti komerciniais tikslais. Daugiau informacijos suteiks:

Asta Andrulienė
Vyresnioji bibliotekininkė bibliografiniam-informaciniam darbui
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime:
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas