Skip to content Skip to footer

Duomenų bazės

Duomenų bazės

Skaitytojų dėmesiui!

Prenumeruojamų duomenų bazių duomenys gali būti naudojami tik asmeninėms mokslo ir savišvietos reikmėms. Griežtai draudžiama kopijuoti visatekstę informaciją dideliais kiekiais į asmeninį kompiuterį, perduoti duomenis tretiesiems asmenims, talpinti į internetą ar naudoti komerciniams tikslams.

 

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos lėšomis prenumeruojama duomenų bazė

 

Duomenų bazės Prieiga

INFOLEX – teisinė duomenų bazė. Pateikiami Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai, galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios etikos komisijos sprendimais ir kitais dokumentais.

http://www.teismupraktika.lt

www.teisesaktai.lt

Naudotis galima tik Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje.
 

El. knygos internetinėje bibliotekoje „Vyturys“

Tai pirmoji lietuviška internetinė biblioteka vaikams ir jaunimui. Skaitytojams siūlomos ekspertų atrinktos knygos, įrodžiusios savo vertę ir visiems laikams atradusios vietą skaitytojų širdyse ir lentynose. Bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus, pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

Skaitytojai, norintys iki 2021 metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga prie el. knygos internetinėje bibliotekoje „Vyturys“ iš savo mobilių įrenginių ar kompiuterio, turi kreiptis į bibliotekos darbuotoją, kuris suteiks prieigą prie „Vyturio” skaitmeninių knygų bibliotekos.

Kreiptis el. paštu pagegiusvb@gmail.com arba tel. nr.
8 441 57 328

Suteiktų nuorodų negalima platinti viešai.

Tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.

Uždara BNS naujienų bazė naudotis galima tik Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje.

 

UŽSIENIO DUOMENŲ BAZĖS

EBSCO Publishing eILF.net prenumeruojamas iš LMBA vykdomo ES projekto „eMoDB.LT: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai“ lėšų.

EBSCO Publishing duomenų bazė

  Duomenų bazės Prieiga

EBSCO Publishing duomenų bazė, siūlanti visateksčius elektroninius socialinių ir humanitarinių mokslų, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalus, laikraščius ir žinynus.

Jeigu duomenų baze naudojatės pirmą kartą, peržiūrėkite  vaizdo įrašą  kurį paruošė Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos duomenų bazių administratorė Violeta Pocienė.

Duomenų bazei suteikiami slaptažodžiai nutolusiems vartotojams

https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=cpid&custid=ns193074

Tinklapio adresas

https://search.ebscohost.com/

Ja galima naudotis ir bibliotekoje ir nuotoline prieiga.

Prašome kreiptis el. paštu pagegiusvb@gmail.com   arba tel. nr. 8 441 57328

(laiške nurodykite savo vardą, pavardę, skaitytojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Per 24 val., išskyrus poilsio, švenčių dienas ir nenumatytus atvejus, kai biblioteka nedirba, prieiga nesuteikiama.

 

 

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos lėšomis prenumeruojamos duomenų bazė

 

Naxos Music Library – klasikinės ir pasaulio muzikos duomenų bazė, kurioje galima rasti aukštos kokybės muzikos įrašų, informacijos apie muzikos mokslą. Tai operos, džiazo, roko, bliuzo ir kt. žanrų muzikos kūrinių duomenų bazė. Taip pat rasite muzikos vaikams, natų, kompozitorių biografijų, muzikos istorijos bei mokomosios medžiagos.

Jeigu duomenų baze naudojatės pirmą kartą, peržiūrėkite vaizdo įrašą  kurį paruošė Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos duomenų bazių administratorė Violeta Pocienė.

Tinklapio adresas http://takas.NaxosMusicLibrary.com

Prisijungimo adresas nuotoliniu būdu: https://www.naxosmusiclibrary.com/login

Ja galima naudotis ir bibliotekoje ir nuotoline prieiga.

Prašome kreiptis el. paštu pagegiusvb@gmail.com arba tel. nr. 8 441 57328

(laiške nurodykite savo vardą, pavardę, skaitytojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Per 24 val., išskyrus poilsio, švenčių dienas ir nenumatytus atvejus, kai biblioteka nedirba, prieiga nesuteikiama.

Pageidaujantys gauti individualius slaptažodžius ir dirbti ne bibliotekoje, prašome kreiptis:

Asta Andrulienė
Vyresnioji bibliotekininkė bibliografiniam-informaciniam darbui
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com

Taip pat parašius žinutę į bibliotekos Facebook paskyrą. Jums bus paaiškinta kaip jungtis bei suteiktas slaptažodis, kuriuo galėsite prisijungti prie duomenų bazės nesant bibliotekoje.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime:
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas