Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Kentrių filialas 2023 m. gruodžio 15 d. organizavo šventinį-edukacinį užsiėmimą įvairaus amžiaus vaikams „Suraskime Kalėdas tarp knygų“, skirtą šv. Kūčių, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms paminėti.

Popietės metu Kentrių vaikų dienos centro ugdytiniai kartu su vadove Sandra Dadure kūrė žvilgsnius šildančią meninę instaliaciją – kalėdinę eglutę iš įvairių knygų, esančių bibliotekoje. Vaikai, vienas paskui kitą, nešė įvairiaspalves knygutes ir dėliojo jas ratu, tokiu būdu savo rankelėmis kurdami kalėdinės dvasios simbolį – eglutę. Tačiau ne tik dėliojo, bet ir pavartydavo jas, taip susipažindami su knyga. Baigus dėlioti knygutes, ši įstabi rankų darbo eglutė sužibo spalvingomis girliandomis. Taip su jaunaisiais skaitytojais buvo įgyvendinta graži idėja. Pasirodo, šventiniai stebuklai tikrai vyksta tuomet, kai bibliotekoje iš dangaus leidžiasi mažos snaigės.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė Jūratė Tūtoraitienė padėkojo dienos centro vaikučiams ir jų vadovei Sandai Dadurei už gražius linkėjimus ir eilėraštukus bei įteikė po šventinę dovanėlę.

Jūratė Tūtoraitienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Kentrių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorė – Sandra Dadurė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: