Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialas įsijungė į 2023 m. balandžio 17 d. – gegužės 7 d. visoje Europoje vykusią informacinę iniciatyvą „Skaitmeninės savaitės 2023“. Balandžio 27 d. čia organizuota informacinė-edukacinė popietė suaugusiems „Skaitmeninis raštingumas ir kultūra: ko dar nežinome?“.

Pagrindinė šio renginio tema tapo skaitmeninis raštingumas, bendravimo kultūra bei saugumas elektroninėje erdvėje. Bibliotekininkė Nijolė Šedienė vedė 4 val. trukmės skaitmeninio raštingumo mokymus, kurių metu dalyviai savo kompiuterinio raštingumo įgūdžius gilino tekstinių dokumentų rengimo, e. paslaugų panaudos ir kitose srityse.  

Antrojoje popietės dalyje renginio dalyviai prie kavos puodelio dalinosi įžvalgomis apie balandžio 24-29 d. šalyje minėtą Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę bei šiai savaitei paminėti  skirtas veiklas. Prisiminimais sugrįžta į bibliotekas pieš 20 metų ir aptarta, kaip keitėsi bibliotekos įvaizdis, funkcijos, vaidmuo visuomenėje. Diskutuota apie tai, kokios bibliotekos yra dabar. Apžvelgtos šios profesijos ateities perspektyvos.

Pašnekovai pastebėjo, kad krizių ankščiau būta daugiau, tik apie jas nebuvo taip dažnai kalbama. Pasidžiaugta, jog Lumpėnų bibliotekos jokios krizės nepalietė: skaitytojai nuolat džiuginami naujomis knygomis, o ir renginių gyventojams netrūksta. Su šia gera gaida ir išsiskirstyta…

Nijolė Šedienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Lumpėnų filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: