Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filiale 2024 m. balandžio 19 d. vyko susitikimas su prozininke, vertėja, Lietuvos skaitytojų puikiai pažįstama ir mylima rašytoja Irena Buivydaite-Kupčinskiene. Į susitikimą atvyko gausus būrys knygų mylėtojų ne tik iš Lumpėnų seniūnijos, bet ir iš Piktupėnų kaimo. Sveikindama renginio dalyvius ir svečius, Lumpėnų bibliotekos bibliotekininkė Nijolė Šedienė renginį dedikavo Pasaulinei kultūros dienai, 24-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei bei Pasaulinei knygos ir autorinių teisių dienai paminėti. Viešnią ir visus susirinkusiuosius taipogi sveikino Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė.

Rašytoja Irena Buivydaitė-Kupčinskienė pasidalino prisiminimais apie pirmuosius bandymus rašyti ir nueitą kelią, tampant rašytoja bei išleidžiant pirmąją autorinę knygą. Renginio dalyviai buvo sužavėti rašytojos nuoširdumu ir reiškiama pagarba skaitytojui. Susitikimo metu buvo pristatyta bendraautorinė, tik šiemet pasirodžiusi Irenos Buivydaitės-Kupčinskienės ir Jolitos Herlyn knyga „Atgimusi melodija“. Visi susitikimo metu rašytojos turėti šios knygos egzemplioriai su jos autografu po renginio buvo graibstyte išgraibstyti.

Visą šį literatūrinį rytmetį gražiausiomis muzikos spalvomis nuspalvino lumpėniškių mylimų bibliotekos renginių solisčių – mamos ir dukros Ramutės Murauskienės bei Dainos Masedunskienės – duetas. Prie kavos puodelio dalintasi mintimis apie knygas, skaitymą, lietuvių literatūrą. Bibliotekininkė Nijolė Šedienė nuoširdžiai dėkoja visiems apsilankiusiems renginyje bei padėjusiems sukurti jaukų, šiltą rytą su rašytoja Irena Buivydaite-Kupčinskiene.

                                                                            Nijolė Šedienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Lumpėnų filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: