Skip to content Skip to footer

Birželio 23 d. ant legendinio Rambyno kalno vyko 139-oji Joninių šventė, skirta Klaipėdos krašto ir Lietuvos susijungimo 100 metų sukakčiai paminėti. Šiemet Jonines švęsti ant Rambyno kalno nusprendę svečiai tikrai turėjo ką nuveikti – buvo galima ne tik klausyti koncerto ar teatro pasirodymų, tačiau ir paskanauti įvairiais gardėsiais, nusipirkti rankų darbo suvenyrą ar atsipalaiduoti kojas užmerkus stebuklingame žolelių nuovire.

Šventės metu nebuvo pamiršti ir mažiausieji šventės dalyviai – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kvietė visus vaikučius, tėvelius bei svečius laiką linksmai praleisti vaikų kiemelyje „Gudručių dirbtuvėlės“. Visi norintys galėjo apsilankyti ir išbandyti vieną iš trijų užsiėmimų –  dekoruoti popierinį delmoniuką, įvairiausiomis spalvomis ir piešiniais papuošti akmenėlius bei pasigaminti tautiškas lėlytes. Taip pat kiemelis buvo papuoštas foto sienelėmis, kuriuose atvaizduojami įvairūs knygų personažai. Visi susidomėję galėjo fotografuotis atminčiai.

Gausus būrys mažųjų svečių išpiešė daugybė delmoniukų ir pasipuošę jais dalyvavo šventėje. Daug išradingai nudabintų akmenėlių šiuo metu yra eksponuojami Pagėgių Vydūno viešojoje bibliotekoje, o savo rankomis pagamintomis lėlytėmis pasipuošė ne tik vaikučiai, bet ir suaugę.

Tikimės, kad mažiesiems šventės svečiams padovanojome gerų emocijų ir galimybę išreikšti savo kūrybines galias.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos informacija

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: