Skip to content Skip to footer

2024 m. gegužės 16, 21, 28 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale organizuoti pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo lavinimo mokymai „Skaitmeninių įgūdžių tobulinimas ir žinių panaudojimas socialinėje erdvėje“, skirti akcijai „Skaitmeninės savaitės 2024“, Pasaulio ryšių ir informacinės visuomenės dienai paminėti bei medijų ir informacinio raštingumo kompetencijoms tobulinti (MIRKT). Mokomosios programos metu susipažinta su skirtingų formatų dokumentų įkėlimu į e. aplinką, socialinių tinklų galimybėmis, internete kylančiais pavojais, e. registracijos vizitams įvairiose įstaigose ypatumais.

Stebėtos tiesioginės teminės transliacijos internetu įvairiais naudojimosi e. ištekliais klausimais.

Išklausius transliacijas, diskutuota temomis apie kibernetinį saugumą, patyčių socialinėje erdvėje išvengimo būdus, apie dirbtinio intelekto teikiamas galimybes ir kaip jos gali būti pritaikytos praktiškai.

Mokymuisi ir tobulėjimui ribų nėra, o nuolat atnaujinti žinias yra būtina – juk virtuali erdvė plečiasi, o pasaulis pilnas naujienų – šiomis mintimis Piktupėnų bibliotekoje vykusį mokomųjų veiklų ciklą apibendrino jo dalyviai, palinkėję vieni kitiems nepasiklysti interneto platybėse.

Nijolė Jogienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Piktupėnų filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: