Skip to content Skip to footer

Kalėdos – tai laikas, kai namai prisipildo šiluma ir meile. Tai unikalus metas, kai yra galimybė kurti ypatingus prisiminimus ir dalintis šventiniu džiaugsmu su artimaisiais.

Tam, kad švenčių laukimas būtų prasmingas ir įdomus, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filialas 2023 m. gruodžio 13 d. pakvietė Šilgalių vaikų dienos centro auklėtinius su šeimos nariais bei jų vadove Raimonda Grigele į etnografinę-meninę edukaciją „ŠventinisKalėdų sūkurys“. Šio šventinio renginio metu prisimintos advento, šv. Kūčių ir šv. Kalėdų tradicijos bei papročiai. Vaikai dalinosi mintimis apie namuose puoselėjamas žiemos švenčių laukimo tradicijas.

Antrojoje popietės dalyje šilgališkė tautodailininkė Vida Gečienė vedė kūrybinę-etnografinę  edukaciją, kurios metu iš šiaudų buvo kurti dekoratyviniai eglės žaisliukai. Šilgalių bibliotekos bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė pasidalino idėjomis, kaip patiems iš citrusinių vaisių, prieskonių ir augalų pasidaryti mielas kalėdines dekoracijas.

Popietės metu būta daug linksmų žaidimų, siurprizų ir kalėdinių dainų. Renginio dalyviai vaišinosi bibliotekininkės ir centro vadovės paruoštais gardėsiais.

Susitikimo laikas prabėgo ne tik linksmai, bet ir turiningai. Už gražią kultūrinę bendrystę nuoširdžiai dėkojame Šilgalių vaikų dienos centro bendruomenei.

   Tatjana Biliūnienė,

  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

   Šilgalių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorės – Tatjana Biliūnienė ir Raimonda Grigelė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: