Skip to content Skip to footer

2023 m. balandžio 24 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas      23-iąją  Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitę, kurios šių metų tema – „Kartu įveikiant krizes“, pradėjo teatralizuotu susitikimu su vaikų rašytoju Benu Bėrantu. Į teatralizuotą edukacinį-literatūrinį rytmetį sugužėjo gausus Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ikimokyklinės grupės ugdytinių ir 1-os klasės mokinių būrys. Juos atlydėjo mokytojos Ieva Čerkauskienė ir Egidija Jurkšaitienė.

Trumpų istorijų kūrėjas, knygų vaikams autorius bei vienintelis Lietuvoje nepriklausomas vaikų literatūros agentas Benas Bėrantas, įsikūnydamas į knygos personažą, pristatė paveikslėlių knygą ,,Ponas Kampas“ (2019 m.). Renginio metu rašytojas, kartais tapdamas knygos veikėju ir  pasinerdamas į knygoje aprašomus išgyvenimus, linksmai bei išradingai bendravo su jaunaisiais skaitytojais. Vaikai ne tik atsakinėjo į knygos autoriaus užduotus klausimus, bet ir patys mielai  klausinėjo.

Renginio pabaigoje rašytojas Vilkyškių bibliotekai padovanojo savo autorinę knygelę, užrašydamas gražius palinkėjimus,  o vaikučiai galėjo įsigyti knygučių ir čia pat gauti autoriaus autografą.

Šiltame ir jaukiame susitikime netrūko geros nuotaikos ir emocijų. Atsidėkodama svečiui, bibliotekininkė Laima Norbutienė įteikė dovanėlę, o jaunuosius skaitytojus pavaišino saldėsiais.

Ačiū Benui Bėrantui ir jauniesiems skaitytojams už nuostabų susitikimą.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: