Skip to content Skip to footer

Šalyje minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, 2024 m. gegužės 7 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ELVIS (Elektroninių Leidinių Valdymo Informacinė Sistema) autobuso komanda Pagėgių krašto žmonėms pristatė paslaugą-mokymus „Apie sveikatą ir knygas“ – garsinių knygų biblioteką, skirtą negalintiems skaityti įprastai, kurią sukūrė ir administruoja Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB).

Viešnios iš audiosensorinės bibliotekos išsamiai ir informatyviai, pasitelkusios vaizdinę medžiagą, susirinkusiuosius supažindino su unikalia galimybe – nemokamai naudotis skaitmeninių leidinių fondu, kurį sudaro tūkstančiai populiariausių grožinės literatūros knygų, žurnalų, taipogi –savišvietai ir studijoms skirti leidiniai, knygos vaikams, skaitmeniniai leidiniai Brailio raštu, filmai ir spektakliai su garsiniu vaizdavimu bei kiti kūriniai. Taip pat informavo, jog tam, kad žmogus galėtų naudotis šia nemokama paslauga bibliotekose, reikalinga regos, judėjimo, skaitymo, kalbos sutrikimą ar asmens globos teisę patvirtinanti medikų pažyma – oficialus dokumentas, kuriame nurodyta paslaugos naudotojo būklė ar įrašytos ligos, dėl kurios nėra galimybės skaityti įprastai, kodas.

Nuo šiol ši paslauga yra teikiama Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose. Išsamesnė informacija telefonu +370 441 57 328, el. paštu info@pagegiusvb.lt.

ELVIS – tai galimybė atrasti kitokio skaitymo galimybes!

Mes pasiruošę Jums padėti neprarasti skaitymo malonumo! Laukiame Jūsų!

Dalia Mankienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekosvyresn. bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: