Skip to content Skip to footer

Kentrių bibliotekoje vyko skaitmeninio raštingumo mokymai

2020 m. sausio mėn. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Kentrių filiale vyko pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems temomis „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“.

Šių mokymų metu kiekvienai temai buvo skirta po 6-ias mokymosi valandas, kurių metu akcentuota, kad kiekvienas iš mūsų gali naudotis informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis: užsakyti įvairias pažymas, teikti prašymus bei deklaracijas valstybės institucijoms elektroniniu būdu, naudotis e. prekybos, e. banko ir kt. paslaugomis. Ir visa tai galima padaryti net neišeinant iš namų.

 Temas išklausiusiems kentriškiams bibliotekininkė Jūratė Tūtoraitienė įteikė specialius tai patvirtinančius pažymėjimus, kuriuos parengė projekto „Prisijungusi Lietuva“ atstovai. Po pažymėjimų įteikimo, mokymų dalyviai džiaugėsi įgytomis žiniomis ir dalinosi gerąja patirtimi prie arbatos puodelio.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Jo tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. #Prisijungusi Lietuva

Jūratė Tūtoraitienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Kentrių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: