
Pasitinkant Tarptautinę draugystės dieną, 2024 m. liepos 29 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Kentrių filialas organizavo žaidybinę popietę vaikams „Su draugu – išdykaujame ir liūdime kartu“. Bibliotekininkė Jolita Bukauskė su renginyje dalyvavusiais jaunaisiais bibliotekos bičiuliais diskutavo apie draugystės svarbą žmogaus gyvenime, o vaikai išsakė savo mintis, kodėl, jų manymu, yra svarbu turėti draugą (-ų).
Kentrių bibliotekos bibliotekininkė kartu su Natkiškių vaikų dienos centro ugdytiniais ir jų vadove Aida Maroziene, o taip pat – Kentrių kaimo vaikučiais, mėgavosi draugiška atmosfera. Renginio dalyviai entuziastingai įsitraukė į bibliotekininkės ir savo pačių pasiūlytus žaidimus.
Antrojoje renginio dalyje vaikai kreidelėmis ant asfalto piešė piešinius vaikystės tema, žaidė su ryškiasplaviais balionais, susipažino su naujais draugais ir linksmai bendravo.
Popietės pabaigoje bibliotekininkė dėkojo vaikučiams ir Natkiškių vaikų dienos centro vadovei Aidai Marozienei už aktyvų dalyvavimą renginyje, linkėjo visiems gražios likusios vasaros, išlikti tokiems pat draugiškiems kaip šio renginio metu bei visada turėti draugų.
Jolita Bukauskė,
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
Kentrių filialo bibliotekininkė





