Skip to content Skip to footer

2023 m. birželio mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos vaikų neformalaus švietimo būrelio „Integruotas robotikos ir išmaniųjų technologijų projektavimas“ nariai su vadove Liudmila Fetingiene ir bibliotekinių  procesų automatizavimo specialistu Mantu Iljinovu apsilankė Vilkyškiuose esančiame istorijos inkubatoriuje.

 Svetingai pasitikusi Pagėgių savivaldybės VšĮ „Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras“ vadovė Ilona Meirė vaikams papasakojo apie šių patalpų priešistorę – apie tai, kad seniau šioje vietoje buvo Vilkyškių dvaro arklidės. Jas atnaujinus buvo įrengtas istorinis interaktyvus žaidimas ir kitos interaktyvios veiklos zonos, sudarančios galimybę virtualiai prisiliesti ir pajusti Prūsijos karalystės istorinį paveldą. Mažieji svečiai galėjo patys išbandyti 3D animuotus filmus apie Prūsijos karalienės Luizės keliones ir Rambyno kalną, istorinį edukacinį žaidimą, leidžiantį susipažinti ir įsikūnyti į įvairaus amžiaus žaidėjus iš Rytų Prūsijos, interaktyvią „Siauruko“ sieną, kurios pagalba savo rankomis pačiupinėjo „vargo pinigus“ ir virtualiai keliavo į Tilžės senąjį turgų.

Kiek vėliau, susipažinę ir išbandę visus edukacinius ir virtualius žaidimus, vaikai žaidė transformuojamose žaidimų ir užsiėmimų erdvėse. Grįžtant namo visus lydėjo puiki, naujų kūrybinių minčių kupina nuotaika.

Už šiltą priėmimą dėkojame VšĮ „Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras“ vadovei Ilonai Meirei.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresnioji bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: