Skip to content Skip to footer

Pavasariškai saulėtą 2023 m. gegužės 15-osios dieną, minint Tarptautinę šeimos dieną, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale vyko kūrybinė-žaidybinė popietė šeimoms „Tėvai + Meilė =Aš“. Renginyje  dalyvavo Šilgalių vaikų dienos centro auklėtiniais su vadove Vida Gečiene.

Popietės pradžioje vaikai trumpai papasakojo apie savo šeimą, šeimos narius vienijančius pomėgius, diskutavo apie šeimos vertybes, apžiūrinėjo kiekvieno dalyvio atsineštas šeimos nuotraukas.  Kūrybinėje veikloje vaikai kartu su bibliotekininke Tatjana Biliūniene gamino saldžius skanėstus –  karamelinius ledinukus sau ir kitiems šeimos nariams pavaišinti. Renginio dalyviai atėjo su staigmena: nustebino suaugusiuosius padovanodami mažą, iš anksto nesuplanuotą muzikinį pasirodymą.

Kiek vėliau visi dalyviai rungtyniavo įvairiuose žaidimuose ir estafetėse. Tiek vaikai, tiek jų tėveliai galėjo pasitikrinti savo žinias atsakinėdami į bibliotekininkės parengtus klausimus apie Pagėgių krašto istoriją.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo vaikams už aktyvumą, o suaugusiems viktorinos dalyviams įteikė simbolines dovanėles.

Tatjana Biliūnienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Šilgalių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: