Skip to content Skip to footer

Stoniškių bibliotekoje minėta skaitmeninė savaitė

Kovo 25-29 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Stoniškių filiale vyko Europos mastu minima akcija ,,Skaitmeninė savaitė“, kurios tikslas – skatinti naudotis technologijomis ir internetu bei ugdyti skaitmeninį raštingumą.

 Kovo 28 d. Stoniškių seniūnijos gyventojai buvo pakviesti į paskaitą-diskusiją „Kaip atskirti netikras naujienas?“. Netikros žinios ir pranešimai aktualūs visais laikais, todėl buvo malonu, jog renginyje dalyvavo įvairių amžiaus grupių bibliotekos lankytojai. Trumpas bibliotekininkės parengtas pranešimas apie informacijos tikslus, turinį ir poveikį pamažu išsivystė į diskusiją. Dalyviai pasidalino asmenine patirtimi, kuomet aptiko daug informacinių spragų elektroniniuose leidiniuose bei interneto svetainėse. Ypač daug nesklandumų kilo naudojantis elektroninės prekybos paslaugomis. Atpažinti melagingą informaciją – gana sudėtinga.

Prie kavos ir arbatos puodelio buvo skaitomos stoniškiečio, kraštotyrininko, poeto Broniaus Bagdono eilės apie pavasarį bei gyvenimą.

Renginio pabaigoje dalyviams išdalintos informacinės skrajutės, kviečiančios registruotis į balandžio – gegužės mėnesiais Pagėgių krašto bibliotekose vyksiančius bibliotekininkų vedamus nemokamus skaitmeninio raštingumo ugdymo bei kompiuterinių įgūdžių lavinimo mokymus.

Stoniškių filialo bibliotekininkė Zofija Genutienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: