Skip to content Skip to footer

Pasitinkant Tarptautinę vaikų knygos dieną, 2024 m. kovo 27 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas organizavo literatūrinį-muzikinį vidudienį ,,Eiliuotų istorijų gimimas“ pradinių klasių mokiniams su poetu Jonu Jakštaičiu-Šapeliu (Tauragė).

Į susitikimą su mylimu vaikų rašytoju, poetu tauragiškiu Jonu Jakštaičiu-Šapeliu sugužėjo gausus būrys jaunųjų skaitytojų. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 2, 3 bei 4 klasės mokiniai su mokytojomis Jūrate Lalaite, Jūrate Kriaučiūniene ir Egidija Jurkšaitiene.

Renginys prasidėjo ketvirtokų dūdelėmis atliekamu muzikiniu kūriniu.

Vaikų poetas Jonas Jakštaitis-Šapelis pasakojo apie save ir savo kūrybinį kelią, prisiminė kūrybinių ieškojimų pradžią bei skaitė savo kūrybos eilėraščius. Kiek vėliau, poetas į renginio programą įtraukė visus dalyvius, prašydamas iš įvairių jo autorinės poezijos knygų išsirinkti labiausiai patikusias eiles ir garsiai jas perskaityti susirinkusiai auditorijai. Rašytojas mielai ir išsamiai atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus. Renginio metu visus džiugino ne tik ketvirtokai: antrokai susirinkusiuosius žavėjo atlikdami skambią lietuvių liaudies dainą, o trečiokas Eimantas – deklamuodamas eiles. Aplankyta bibliotekoje eksponuojama su poeto Jono Jakštaičio-Šapelio kūryba supažindinanti literatūrinė paroda ,,Ką pasakoja margi eilėraštukai?“, kuri čia veiks iki balandžio mėnesio galo.

Viso renginio metu liejosi linksmos eilės, netrūko puikios nuotaikos, vaikiško sąmojo bei gerų emocijų. Vilkyškių bibliotekos bibliotekininkė Laima Norbutienė nuoširdžiai dėkoja visiems už dalyvavimą renginyje.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorius – Mantas Iljinovas

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: