Skip to content Skip to footer

Gamtai bundant iš žiemos miego, susikibę už rankučių, Pagėgių savivaldybės Pagėgių lopšelio-darželio ,,Zuikučių“ grupės auklėtiniai drauge su mokytoja Virginija Budrikiene bei padėjėja Daiva Ališkevičiūte, 2024 m. vasario 28 d. atskubėjo į Pagėgių savivaldybės Vydūno viešąją biblioteką. Čia mažieji bibliotekos svečiai dalyvavo interaktyvioje kūrybinėje-literatūrinėje edukacijoje „Knygų istorijoms – smėlio, šviesų ir muzikos garsų iliustracijos“, skirtoje Tarptautinei gimtosios kalbos dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Bibliotekininkė Gitana Baužaitė skaitė linksmas istorijas apie ožiuką ir musę troleibuse bei pristatė bibliotekos fonduose esančias garsines knygeles. Atidžiai klausydamiesi iš knygučių sklindančių garsų, vaikučiai bandė įspėti, kokie paukščiai ar gyvūnai juos skleidžia. Kiek vėliau, pasitelkus šviesos ir smėlio stalus, vaikai pirštukais kūrė gražias, įdomias, šviesios fantazijos kupinas istorijas. Ši edukacija mažiesiems paliko didžiulį įspūdį.

Kupini džiugių emocijų, linksmai nusiteikę bei pasivaišinę saldžiomis staigmenomis, vaikučiai sakė dar ne kartą sugrįšiantys bibliotekon.

Gitana Baužaitė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: