Skip to content Skip to footer

2023 m. spalio 18 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko bibliotekos specialistų susirinkimas-susitikimas su kultūros sritį kuruojančia Pagėgių savivaldybės vicemere Aušra Zongailiene ir Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste Ingrida Jokšiene. Susitikimo metu apžvelgtos bibliotekos įgyvendintos veiklos, pristatytos šiuo metu plėtojamos iniciatyvos ir aptarti artimiausi kultūrinio darbo plėtotės planai. Akcentuota kultūrinės, pilietinės įtraukties, partnerystės su šalies ir užsienio institucijomis, organizacijomis bei visuomenės, mokslo veikėjais svarba vystant ir įgyvendinant idėjas, svarbias Pagėgių krašto identiteto stiprinimui bei savitumo atskleidimui.

Taipogi diskutuota projektų teikimo ir įgyvendinimo, viešosios bibliotekos bei filialų materialinio būvio ir kt. klausimais. Buvo džiugu išgirsti, jog gerb. vicemerės planuose yra ir apsilankymas visuose Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos filialuose. Vydūno viešosios bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė dėkojo už rūpestį bei dėmesį Pagėgių krašto bibliotekoms bei pasveikino vicemerę pradėjus eiti naujas pareigas.

Bibliotekos bendruomenė yra nuoširdžiai dėkinga vicemerei Aušrai Zongailienei už susitikimo metu bibliotekininkų atliekamam darbui išsakytus gražius, tolimesniems sumanymams įkvepiančius žodžius bei linkėjimus. Šis prasmingas profesinis susitikimas palydėtas eksponuojamų parodų apžiūra, dokumentų fondų ir įvairių kitų bibliotekos erdvių aplankymu.

Sonata Nognienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: