Skip to content Skip to footer

2023 m. lapkričio 20-23 dienomis Lietuvoje buvo organizuojamas tradicinei akcijai „Senjorų dienos internete“ skirtų tiesioginių transliacijų ciklas. Akcijos metu senjorai ir visi smagioje draugijoje norintieji praleisti laiką bei pagilinti žinias informacinių technologijų panaudos srityse, kasdien nuo 11.00 val. buvo kviečiami Pagėgių krašto bibliotekose stebėti temines transliacijas, užduoti klausimus. Transliacijų metu savo sričių ekspertai dalinosi žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose, kvietė senjorus domėtis elektroninių paslaugų naujovėmis, mokytis kritiškai vertinti informaciją bei tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Prie šios akcijos prisijungė Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei filialai: Kentrių, Lumpėnų, Natkiškių, Piktupėnų, Stoniškių, Šilgalių ir Vilkyškių. Bibliotekos bendruomenė gali pasidžiaugti, jog šiuose informaciniuose renginiuose, nuotoliu transliuotuose iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos TV studijos ir stebėtuose asociacijos „Langas į ateitį“ YouTube kanale, dalyvavo 54 Pagėgių krašto gyventojai.

Šia akcija siekta mažinti vyresnio amžiaus žmonių technologinę atskirtį, motyvuojant juos pažinti skaitmenines technologijas bendrystėje su jaunąja karta ir skatinti tobulinti skaitmeninius įgūdžius. Akcija rengiama įgyvendinant projektą „Informacinės technologijos jungia kartas“, kurią finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto vykdytojai – Vilniaus Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universitetas su partneriais – asociacija „Langas į ateitį“ bei Kauno trečiojo amžiaus universitetu.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė dar kartą nuoširdžiai dėkoja šioje akcijoje dalyvavusiems bibliotekos lankytojams bei kviečia niekada nepraeiti pro šalį, užeiti į biblioteką, kurioje visais klausimais patars ir padės bibliotekininkai.

Asta Andrulienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekosvyresn. bibliotekininkė bibliografiniam-informaciniam darbui

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: