Skip to content Skip to footer

Pasitinkant Saugesnio interneto dieną ir įsijungiant į visoje šalyje minimos akcijos „Saugesnio interneto savaitė 2024“ veiklas, š. m. vasario 5 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Žukų filiale organizuota skaitmenino raštingumo lavinimo pamokėlė 5-8 klasės mokiniams  „Dezinformacija: ką apie ją žinau ir kaip moku atpažinti?“. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 7 klasės mokiniai su mokytoja Sigita Juškevičiene.

Renginio metu mokiniai išklausė teorinę medžiagą apie dezinformacijos problemą, jos metodus ir požymius, kurie padėtų dezinformaciją atpažinti bei tinkamai įvertinti. Vyko diskusija apie tai, kaip sukuriama dezinformacija ir kur dažniausiai ji skelbiama, kuo dezinformacija kenksminga ir kodėl reikia mokėti ją atpažinti. Vėliau žinias siekta įsisavinti praktiškai: mokiniai, sudarę tris komandas, stengėsi teisingai atsakyti į interneto svetainėje www.medijos.epilietis.eu pateiktos viktorinos „Ką žinai apie dezinformaciją?“ klausimus. Susitikimo pabaigoje komandos pačios sukūrė dezinformacijos pavyzdžių, juos pristatė ir komentavo.

Džiugu, kad septintokai geba patikrinti informacijos patikimumą.

Bibliotekininkė Laima Norbutienė dėkoja 7 klasės mokiniams ir mokytojai Sigitai Juškevičienei už glaudų bendradarbiavimą ir dalyvavimą akcijoje „Saugesnio interneto savaitė 2024“.

Laima Norbutienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorės – Laima Norbutienė ir Sigita Juškevičienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: