Skip to content Skip to footer

2022 m. spalio 21 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Kentrių filiale vyko literatūros ir Kentrių kaimo gyventojų kūrybos sklaidos popietė „Didinga ir gili – Vinco Krėvės kūryba tauri“, skirta prozininko, dramaturgo, lietuvių literatūros klasiko, literatūrinio folklorizmo pradininko, istorinių veikalų kūrėjo, profesoriaus, politinio veikėjo Vinco Krėvės-Mickevičiaus 140-osioms gimimo metinėms paminėti. Popietės metu prisimintas Vinco Krėvės-Mickevičiaus gyvenimo ir kūrybos kelias.

Antrojoje renginio dalyje savo pynimo iš popieriaus darbų parodą pristatė Kentrių kaimo gyventoja Danutė Burmij, kuri jau ketverius metus pina įvairiausius gaminius: smulkmenų dėžutes, skalbinių dėžes, krepšius, gėlių vazonus ir kuria kitus dirbinius. Pynimui panaudojamos įvairios antrinės žaliavos, laikraščiai, žurnalai ir kt. medžiagos. Pasak autorės, pynimas iš popieriaus – tai tarsi meditacija, malonus bei naudingas užsiėmimas. Pintinėlėmis galima pagražinti namų interjerą, o taipogi šie darbeliai gali tapti puikia dovana artimam žmogui. Renginio dalyviai su malonumu apžiūrėjo pintus darbus bei dalinosi įspūdžiais.

Bibliotekininkė Jūratė Tūtoraitienė padėkojo auksarankei kraštietei Danutei Burmij už nuostabią parodą ir suteiktas naudingas žinias bei pakvietė visus susirinkusiuosius pratęsti popietę maloniai pabendraujant prie kavos ar arbatos puodelio.

Jūratė Tūtoraitienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Kentrių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: