Skip to content Skip to footer

2022 m. balandžio 29 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Kentrių filiale vyko literatūros ir Kentrių kaimo gyventojų kūrybos sklaidos vakaras ,,Klaipėdos krašto savitumą atrandant…“, skirtas Klaipėdos krašto rašytojos, Mažosios Lietuvos metraštininkės, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėjos Ievos Simonaitytės metams, Mažosios Lietuvos tradicijų sklaidai ir 22-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Tvari biblioteka“  paminėti.

Vakaro metu prisimintas Klaipėdos krašto šviesuolės Ievos Simonaitytės gyvenimo ir kūrybos kelias. Analizuoti svarbiausi šios kūrėjos biografijos faktai ir skaitytos ištraukos iš rašytojos kūrinių.

Renginio metu Kentrių kaimo gyventoja Genovaitė Girskienė pristatė savo eilėraščių knygelę „Kviečiu į rudenį“.  Renginio dalyviai ir svečiai su malonumu skaitė autorės eilėraščius bei dalinosi įspūdžiais. Gražiausius žodžius autorė savo eilėse skiria Tėvynei, artimiesiems, draugams, bičiuliams bei visiems kentriškiams. 

Bibliotekininkė Jūratė Tūtoraitienė padėkojo poetei Genovaitei Girskienei už svajingos ir šviesios kūrybingos kupiną vakarą bei pakvietė visus susirinkusiuosius pratęsti vakaro maloniai pabendraujant prie kavos ir arbatos puodelio.

Jūratė Tūtoraitienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Kentrių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: