Skip to content Skip to footer

Vasaros pirmomis dienomis, švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Kentrių kaime svečiavosi tauragiškis, mylimas vaikų rašytojas, poetas Jonas Jakštaitis-Šapelis. Šis Kentrių bendruomenės namuose vykęs renginys organizuotas bendradarbiaujant su Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Kentrių filialu ir Kentrių vaikų dienos centru.

Renginio metu rašytojas pasakojo apie tai, kaip dar besimokant mokykloje prasidėjo jo eilėračių vaikams kūrimo kelias, bei skaitė savo poeziją. Pasakodamas apie save, į pokalbį  poetas Jonas Jakštaitis-Šapelis įtraukė ir visus dalyvius, kurių užduotis buvo išsirinkti labiausiai patikusias eiles iš įvairių šio rašytojo knygų ir garsiai jas perskaityti susirinkusiai auditorijai. Kiek vėliau, kūrėjas noriai ir išsamiai atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus.

Sveikinimo žodžius rašytojui ir susirinkusiesiems tarė Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė ir tarybos narė Aušra Zongailienė. Kentrių dienos centro vadovė Sandra Dadurė bei Kentrių bibliotekos bibliotekininkė Jūratė Tūtoraitienė atsidėkojo rašytojui  įteikdamos dovanėlę.

Renginio pabaigoje visi svečiai rinkosi skanauti keptų traškių blynų, o batutas tapo didžiausia pramoga šventėje dalyvavusiems vaikams.

Jūratė Tūtoraitienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Kentrių filialo bibliotekininkė

Sandros Dadurės ir Jurgitos Stumbrienės nuotraukos

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: