Skip to content Skip to footer

Literatūrinių dovanų rinkinys Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai ir jos skaitytojams

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenę nustebino labai maloni staigmena – šiltas ir gražus dr. Astos Navickaitės laiškas apie jos sąsajas su Pagėgiais bei norą pradžiuginti didelius ir mažus šio krašto literatūros mylėtojus naujais, aktualios tematikos, visuotinį pripažinimą pelniusių autorių leidiniais. Meilės Lukšienės premijos laureatė, Vilniaus Žemynos gimnazijos biologijos mokytoja, biomedicinos mokslų daktarė, Lietuvos edukologijos universiteto alumnė Asta Navickaitė laiškuose pasakojo apie mintyse atsiveriančius Pagėgių krašto vaizdus ir sutiktus žmones, čia jai lankant artimus giminaičius – Augustinavičių šeimyną ir mylimą, šviesaus atminimo tetą, aktyvią visuomenininkę, ilgametę Pagėgių moterų bendrijos „Pagėgių vaivorykštė“ narę, bibliotekos renginių lankytoją bei skaitymo entuziastę Danutę Čiapienę.

Dr. Astos Navickaitės prašymu, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos darbuotojai parengė išsamų, skaitytojų pageidaujamų knygų, kurių pasigendama ar pritrūkstama bibliotekos dokumentų fonduose, sąrašą. Ir…. stulbinanti dovana! Savaitės eigoje Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai pristatyta didžiulė siunta, kurioje – iškilus ir vertingas naujutėlaičių knygų rinkinys.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė ir lankytojai yra nepaprastai dėkingi dr. Astai Navickaitei už sugrįžimą atgalios į Pagėgius ne tik mintimis, bet ir kilniais siekiais, prasmingais darbais, už  padovanotą skaitymo bei atradimo džiaugsmą Pagėgių krašto bibliotekų lankytojams, už pagarbos Knygai ir skaitymo skatinimą. Juk Knyga – geriausia dvasinio augimo dovana – visiems ir kiekvienam.

 

Tekstinės ir foto informacijos autorė Sonata Nognienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: