Skip to content Skip to footer

Liūdna žinia: netekome Kroatijos Respublikos nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvoje J. E. p. Krešimir Kedmenec

Tyliai kaip žvakės užgęsta žmonės,
Dovanoję gyvybę, šviesą ir meilę…

Su giliu liūdesiu pranešame, kad 2020 m. gruodžio 8 d. po ligos mirė Kroatijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje J. E. p. Krešimir Kedmenec.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenei ši netektis ypatingai netikėta ir skaudi: dar visai neseniai, 2020 m. rugsėjo 18 d., Jo Ekscelencija Kroatijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje p. Krešimir Kedmenec Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius pagėgiškius sveikino lietuviškai ir drauge su asistente Jurga Jozič pristatė bibliotekos erdvėse eksponuotą fotografijos darbų parodą „Kroatijos nematerialus kultūros paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą“. Pagėgiškius sužavėjo p. Krešimir Kedmenec išsakyti gražūs ir šilti žodžiai apie Lietuvą, apie tiesiamus bei plėtojamus prasmingus kultūrinius tiltus tarp Lietuvos ir Kroatijos valstybių.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė reiškia nuoširdžią ir gilią užuojautą ambasadoriaus šeimai bei artimiesiems, bičiuliams, Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje darbuotojams bei bendražygiams.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: