Skip to content Skip to footer

2022 m. balandžio 27 dieną, šalyje minint 22-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kurios šių metų tema – „Tvari biblioteka“, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo bibliotekininkė Nijolė Šedienė pakvietė seniūnijos gyventojus į meninę-etnografinę-muzikinę popietę „Pavasariu kvepianti biblioteka“. Pasak bibliotekininkės, labai norėjosi sukviesti visus į biblioteką, bet dėl erdvės stokos renginys vyko pavasariu kvepiančioje Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje.

Taip jau šiemet gavosi, kad ši profesinė savaitė sutapo su sekmadienį minima Motinos diena. Tad ir renginys buvo skirtas šioms datoms paminėti. Į šventės svečius  prasmingais žodžiais kreipėsi Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė, linkėdama pasidžiaugti puikiu pavasariu ir skirti kuo daugiau laiko savo mamoms. Pirmojoje renginio dalyje lumpėniškis Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos fizinio ugdymo-dailės vyresnysis mokytojas Eligijus Kriaučiūnas pristatė savo dailės darbų parodą „Pagėgių krašto vaizdai“, kuri sužavėjo ne vieną… Parodos autorius susirinkusiesiems  taipogi dovanojo muzikinę programą, kurios metu skambėjo dainos apie Lietuvą, lydimos gitaros garsų. Visi tik gūžtelėjo pečiais – ir iš kur tiek laiko p. Eligijus atranda įvairiems pomėgiams..? Paroda po pristatymo buvo perkelta į biblioteką. Tad kviečiame visus norinčius jau dabar užsukus į biblioteką pasigėrėti gražiausiomis Pagėgių krašto vietovėmis.

Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos pradinio ugdymo mokytojų metodininkių Ritos Valiukienės ir Jūratės Kriaučiūnienės teatralizuota programa Mažosios Lietuvos tarme „Senolių pramintais takais“ privertė visus pajudėti bei suklusti, nes renginio dalyviai ir šoko, ir į mįsles atsakinėjo, ir dovanų dar gavo… Nepamirštos liko ir mamos, kurioms dedikuotas eiles skaitė nuolatinė bibliotekos pagalbininkė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pradinių klasių vyresn. mokytoja Rolanda Rakauskienė.

Šventę užbaigėme skanaudami kaimo bendruomenės „Lumpėnų strazdas“ pirmininkės, nuolatinės renginių geradarės bei dalyvės Gražinos Jankauskienės pačios keptu nuostabiai skaniu tortu.   

Nijolė Šedienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: