Skip to content Skip to footer

Kad kurti kartu yra smagu, įsitikino Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filiale apsilankiusios bibliotekos bičiulės, uolios skaitytojos, renginių lankytojos.

2022 m. lapkričio 29 d. popietę, vedamos smalsumo, Lumpėnų seniūnijos moterys rinkosi į biblioteką, kur jų jau laukė bibliotekininkė Nijolė Šedienė ir kentriškė, nuostabių darbų iš popieriaus kūrėja Danutė Burmij. Sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė. Seniūnė pasidžiaugė, kad kraštietės visada mielai ir džiaugsmingai dalyvauja daugelyje kultūrinių, visuomeninių veiklų. Vėliau moterys klausėsi p. Danutės Burmij kūrybiniams ieškojimams įkvepiančio pasakojimo apie pynimo iš popieriaus galimybes.

Nuo kalbų greitai prieita prie darbų… Prasidėjo šios kūrėjos vedama kūrybinė edukacija „Advento nupinta kūrybinė gija“. Ir ne toks jau lengvas tas pynimas pasirodė – nustebino tai, jog šiam užsiėmimui reikia ne tik švelnumo ir kantrybės, bet ir jėgos. Ir šitaip kūrybingai darbuojantis, šiltai besišnekučiuojant, nutarta bibliotekoje įkurti darbščiųjų rankų būrelį „Pynimėlis“ bei toliau rinktis čia naujoms kūrybinėms improvizacijoms.

Niekur neskubėta… Rasta laiko ir prie adventinės žvakės pasėdėti, ir prie arbatos puodelio tolimesnes veiklas aptarti.  Neatsisveikinta… Juk gausybė gražių susitikimų dar laukia ateity…

Nijolė Šedienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Lumpėnų filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorė – Jūratė Dargienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: