Skip to content Skip to footer

Lumpėnų bibliotekos skaitytojų išvažiuojamoji kultūrinė edukacija po Pagėgių kraštą

Rudeniop, kai saulės spinduliai mažiau pasiekia žemę, mes vis dažniau susimąstome, jog  vasaros linksmybės baigės. Pasidžiaugti paskutiniais saulės spinduliais gražiausių gimtojo krašto vietų apsupty suskubo ir būrelis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo skaitytojų, kurie pirmosiomis rugsėjo dienomis, lydimi bibliotekininkės Nijolės Šedienės, išsiruošė aplankyti dalį Rambyno regioninio parko direkcijos teritorijos.

Skaitytojai prisipažino: nors gyvena čia pat, bet Rambyno regioninio parko lankytojų centrą retas kuris yra aplankęs. Regioniniame parke mus maloniai pasitiko Rambyno regioninio parko vyr. specialistė darbui su lankytojais ir kultūra Ingrida Kuperskienė. P. Ingrida pasakojo, kad šis regioninis parkas, nors ir yra mažiausias parkas Lietuvoje, bet jame gausu žymių vietų, kultūrinių radinių, retų gyvūnų bei augalų. Smalsumo lydimi ir apdovanoti knygomis, lankstinukais, magnetukais, aplankėme Mažosios Lietuvos panteoną – Bitėnų kapinaites bei pasigrožėjome nuo Rambyno kalno atsiveriančia Nemuno slėnio didybe.

Tai – jau antrasis ruduo, kai bibliotekos skaitytojai lankosi Pamario krašte. Pernai rudenį buvome išvykę į Kintus, kur aplankėme Kintų Vydūno kultūros centrą bei Ventės ragą. Už keliones mes dėkingi Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos seniūnei Danguolei Mikelienei, kuri niekada nėra nepritarusi mūsų išvykoms ir visada maloniai skiria seniūnijos transportą. Tad tikimės, kad ir ši kelionė nebus paskutinė.

Nijolė Šedienė,  

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

 Lumpėnų filialo bibliotekininkė

  Nuotraukos iš bibliotekos archyvo                

                                                                                                                                      

                         

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: