Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešąja biblioteka, kuri vykdo projektą „Pažangesnė biblioteka“, 2021 m. gruodžio 1 dieną Vydūno viešojoje bibliotekoje buvo organizuojami meno bei muzikos terapiniai užsiėmimai vaikams. Ši veikla stiprina socialinius įgūdžius, suvokimą apie save bei supantį pasaulį, padeda pažinti emocijas.

 Į šią veiklą buvo pakviesti Pagėgių savivaldybės Šeimos gerovės centro Vaikų dienos centro lankytojai su auklėtojomis, kurie užsiėmimų metu buvo supažindinami su muzikos instrumentais, turėjo galimybę juos išbandyti, kurti įvairias melodijas bei atlikti įvairias užduotis. Užsiėmimus vedė Vaiva ir Paulina – viešnios iš Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos. Vėliau jaunieji renginio svečiai išbandė piešimą smėliu, kuri yra unikali vaizduotę lavinanti terapinė veikla, ugdanti kūrybiškumą bei skatinanti teigiamas emocijas.

Išlydint viešnias palinkėta organizuoti dar daug gražių veiklų kartu bei gražaus švenčių laukimo. Lai būna jis kupinas jaukių akimirkų..!

Projektą „Pažangesnė biblioteka“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: