Skip to content Skip to footer

Mažieji piktupėniškiai paminėjo Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę

Balandžio 29 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filialas, minėdamas 19-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Ateik – sužinok ir išmok“, organizavo literatūrinį rytmetį vaikams „Aš skaitau – aš žinau“. Bibliotekoje svečiavosi Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Janetos Vidraitės-Marozienės, Olgos Otienės ir Eugenijos Būdvytienės.

  Šventiniame rytmetyje sveikinamąjį žodį tarė Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filialo bibliotekininkė Nijolė Jogienė, linkėdama visiems neprarasti skaitymo džiaugsmo bei atrasti save bibliotekos organizuojamose veiklose. Moksleiviai žiūrėjo dokumentinio filmo „Piktupėnų bibliotekos istorija“ ištraukas, kuriose buvo skaitomi vaikų laiškai bibliotekai. Po dokumentinio filmo peržiūros vaikučiai dalyvavo bibliotekininkės parengtoje viktorinoje „Suskaičiuok, parašyk ir atspėk“.  Kiekvienos klasės komandai buvo pateiktos atskiros užduotys, kurių įvairumą ir sudėtingumą išbandė ne tik mokiniai, bet ir jų mokytojos. Po rimtos viktorinos, atsipalaidavimui, buvo parodytas animacinis filmas pagal Justino Marcinkevičiaus sukurtą pasaką „Grybų karas“, kurio naujoji versija visus labai sudomino.

  Renginio pabaigoje buvo pagerbti uoliausiai su knyga ir biblioteka „draugaujantys“ moksleiviai. Bibliotekos įsteigtos nominacijos „Geriausias Knygos bičiulis“ 2019-ųjų metų laureatais tapo antrokė Gabija Stankutė, trečiokė Elinga Muraškaitė, ketvirtokai Karolina Višinskytė ir Laurynas Matschull.

  Rytmečio dalyviai buvo vaišinami saldėsiais. Tarp bibliotekos bičiulių tvyrojo puiki nuotaika ir šilti vaikų pokalbiai apie skaitymo ir gimtojo krašto pažinimo teikiamą naudą žmogui.

Piktupėnų filialo bibliotekininkė Nijolė Jogienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: