Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bei filialų darbuotojai sėmėsi kultūrinių ir profesinių žinių 2023 metų vasario 23 dieną vykusioje Vilniaus knygų mugėje, kurios tema šiais metais – „700 eilučių laisvei“.

Apsilankymo knygų mugėje metu, bibliotekos darbuotojai susipažino su kiekvienos leidyklos pateiktu plačiu įvairiausių leidinių asortimentu, aktualiomis naujienomis, mezgė naujas pažintis su savo literatūros kūrinių stendus čia pristačiusiais žymiais Lietuvos rašytojais, muzikos atlikėjais, vieni su kitais dalinosi įvairia informacija.

Šalies bibliotekų bei Lietuvos kultūros centrų  erdvėse vykusiose įvairiose vaikams, jaunimui bei suaugusiems skirtose interaktyviose, literatūrinėse, kūrybinėse, edukacinėse veiklose mielai dalyvavo ir pagėgiškiai bibliotekininkai. Kolegoms iš bibliotekų Tauragės kultūros centras pristatė programą „Tauragė Lietuvos kultūros sostinė 2023“, taip pat buvo galima pasidaryti kultūros muitinės vizą, o Pagėgių kraštą Knygų mugėje pristatę kolegos iš Pagėgių savivaldybės kultūros centro suteikė galimybę išbandyti save loterijoje ir, atsakius į  klausimus, laimėti visą ,,kepalą“ duonos!

Iš Vilniaus knygų mugės į Pagėgius sugrįžta su pilnu bagažu neišdildomų įspūdžių bei įdomiais, kultūrinio ir bibliotekinio darbo tobulinimui skirtais, sumanymais.

Giedrė Klimašauskaitė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

 vyresnioji bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: