Skip to content Skip to footer

2023 m. kovo mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale pradėtos projekto „Draugoteka“ edukacines veiklos. Projekto tikslas  sukurti inovatyvią skaitymo skatinimo priemonę, kuri formuotų moksleivių įprotį skaityti, gilintų žinias ir padėtų skaitymo patirtis pritaikyti socialinių santykių kūrimui su aplinka. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės  Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 6-7 klasių mokiniai su mokytomis Rasa Šlajiene ir Asta Dapšiene.

Edukacijų metu vaikai susipažino su vienu iš mobiliosios programėlės „Draugoteka“ personažų, išbandė interaktyvų žaidimą savo telefonuose, susipažino su literatūra, pasakojančia apie negalią turinčius ir kitokius knygų herojus. Atlikę įvairias kūrybines bei edukacines užduotis, jaunuoliai, remdamiesi asmenine patirtimi, ugdė socialinės aplinkos pažinimo kompetencijas bei komandinio darbo įgūdžius.

Pagėgių savivaldybės  Vydūno viešosios bibliotekos informacija

Edukacija organizuota įgyvendinant projektą „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“, kurio partnerė – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka. Informacinis projekto partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. 

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: