Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka ir filialai šiemet jau šeštąjį kartą skaitytojus kvietė dalyvauti jau gražia literatūrine vasaros tradicija tapusiose respublikinio masto skaitymo skatinimo varžytuvėse – projekto „Vasara su knyga“Skaitymo iššūkyje.

Šioje prasmingoje ir linksmoje, visą vasarą besitęsusioje skaitymo skatinimo iniciatyvoje dalyvavo daugiau negu aštuoniasdešimt Pagėgių krašto gyventojų, iš kurių net 64 įvykdė visas užduotis: perskaitė penkias knygas nurodytomis temomis, registravosi artimiausioje bibliotekoje arba oficialiame šių literatūrinių varžytuvių tinklapyje www.vasarasuknyga.lt bei užpildė dalyvio anketą.

Visiems šių metų projekto „Vasara su knyga“Skaitymo iššūkio laureatams apsilankius Pagėgių krašto bibliotekose, įteikiami specialūs akcijos organizatorių įsteigti skatinamieji prizai bei vardiniai diplomai.

Svarbu nepamiršti, jog knyga – tai ne tik madingiausias vasaros desertas, bet ir gurmaniškiausias rudens gardėsis. Kviečiame mėgautis skaitymu ir kasdien atrasti vis naujus jo skonius!

Sonata Nognienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: