Skip to content Skip to footer

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose sugrįžo akcija „Senjorų dienos internete“

Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ visą savaitę spalio 21-25 dienomis rengė tiesiogines internetinius seminarus. Akcijos tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Prie šios akcijos prisijungė Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka ir filialai: Kentrių, Lumpėnų, Natkiškių, Piktupėnų, Stoniškių, Šilgalių, Vilkyškių ir Žukų. Pagėgių bibliotekininkai laukė visų Senjorų, kur smagioje kompanijoje kasdien nuo 11.00 val. galėjo stebėti vis kitas vaizdo transliacijas,  užduoti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus: kokia e. recepto nauda, ar žinote kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus ar kompensuojamus vaistus, kaip patogiai ir pigiai, būnant namuose, susiplanuoti kelionę, kaip tvarkytis su savo pinigais, kokios yra populiariausios skaitmeninio bendravimo priemonės, kokie svarbiausi darbai sode prieš žiemos sezoną ir kt.

Spalio 25 d. Vydūno viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja, pavaduojanti direktorę, Ramutė Vaitkuvienė su Bibliografijos-informacijos skyriaus vedėja Asta Andruliene pasidžiaugė senjorų aktyvumu ir dėkojo bibliotekos bičiuliams, draugams už bendradarbiavimą, susidomėjimą akcija, norą tobulinti savo žinias bei skaitmeninius įgūdžius. Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose visiems seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai ir atminimo dovanėles, kuriuos parengė projekto ,,Prisijungusi Lietuva“  atstovai. Popietė užbaigta pokalbiais prie arbatos puodelio.

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizuotos akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ metu buvo paskelbtas nuotraukų konkursas. Fotografijose turėjo atsispindėti viena iš akcijos temų bei joje dalyvavę Senjorai. Pagėgių Senjorai, dalyvavę teminėje transliacijoje „Išmanusis daržas“ #ismanusisdarzas ir nusiuntę nuotrauką (nuotraukos autorė Liudmila Fetingienė) iš šios temos, tapo nugalėtojais.

 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė dar kartelį dėkoja visiems Pagėgių karšto Senjorams už dalyvavimą akcijoje „Senjorų dienos internete 2019“.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos iš bibliotekos archyvo

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: