Skip to content Skip to footer

Rugsėjo 14 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje rytas prasidėjo žaismingai bei linksmai, nes čia lankėsi muzikuojantis vaikų rašytojas, projekto „Metai su knyga“ vaikų skaitymo edukatorius, literatūrinio žurnalo vaikams ,,Laimiukas“ vyriausiasis redaktorius Virgis Šidlauskas.

Virgis Šidlauskas – populiarių knygų vaikams ,,Ulfas ir stebuklinga barzda“, „Ugnikalniukas ieško draugų“, „Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija“, „Ulfas ir povandeninis miestas“, „Stogas, po kuriuo auginu žvaigždes ir lietų“, „Goris“ autorius. Renginyje autorius kvietė antrokus (mokytojos Rūta Jankevičienė ir Janeta Vidraitė-Marozienė) į edukaciją „Nėra nieko, ko negalėtų įveikti draugystė“, kurioje netrūko linksmybių, šokių, gitaros skambesio ir, žinoma, kuriamų istorijų su knygų herojais. Moksleiviai, pasitelkę fantaziją, kartu su Virgiu Šidlausku kūrė savo knygos istoriją, kurioje „dalyvavo“ ir autoriaus išgalvotas knygos personažas „Goris“. Istorija buvo kupina vaikų išgalvotų elementų, pasakos herojų ir pan.

Susitikimas baigtas garsiais gitaros akordais bei vaikų šokiais. Pagėgių Vydūno viešoji biblioteka dėkoja kaip visada puikią nuotaiką dovanojusiam rašytojui Virgiui Šidlauskui bei Pagėgių Algimanto Mackaus antrokams bei jų mokytojoms.

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyr. bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: