Skip to content Skip to footer

Skaitymas yra neįkainojama mokymosi priemonė, ypač vaikų ir jaunimo tarpe. Siekiant įkvėpti meilę skaitymui ir sustiprinti skaitymo įpročius, projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“  bei jo metu sukurta inovatyvi mobilioji programėlė yra orientuoti į vaikų ir paauglių skatinimą skaityti, pažinti save, užmegzti kokybiškus socialinius ryšius ir tokiu būdu susirasti tikrų draugų.

2023 m. spalio 25 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Draugoteka“ uždarymo renginys, kurį vedė renginių vedėjas Aivaras Vaiginis. Renginio metu dalyviai – Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai su mokytoja Loreta Vytuviene dalyvavo protmūšyje. Vedėjas, suskirstęs moksleivius į 6 komandas, uždavė jiems daugybę klausimų, o vėliau daugiausiai taškų surinkusių 2 komandų nariai tęsė žaidimą individualiai, spręsdami užduotis savo išmaniuosiuose telefonuose. Prizines vietas užėmė Gabija, Kajus ir Miglė. Jiems įteikti projekto organizatorių įsteigti prizai.

Atsisveikinant žaisti įvairūs pažintiniai žaidimai, kurių metu vaikai pradžiuginti ir simbolinėmis dovanėlėmis. Nuoširdžiai dėkojame Pagėgių Algimanto Mackaus ir Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijų bendruomenėms už gražų ir glaudų bendradarbiavimą šio projekto įgyvendinimo metu.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Žaidimą kūrė norvegų žaidimo dizaino kompanija „Black Book AS“. Projektas finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansavimo mechanizmo lėšomis.

Projekto vykdytojai ir partneriai – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka

Informacinis partneris: LRT

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: