Skip to content Skip to footer

Lapkričio paskutinį sekmadienį prasideda ypatingas laukimo periodas, kupinas rimties ir susikaupimo – adventas. Minint šio laikotarpio pradžią, lapkričio 22 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje buvo organizuojami kūrybiniai užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikams „Sukurk šventinį vainikėlį“, dalyvaujant Pagėgių savivaldybės Pagėgių lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniams su auklėtoja Renata Kudirkiene ir auklyte Nijole Jankuviene.

Vaikų erdvės vyresn. bibliotekininkė Liudmila Fetingienė papasakojo vaikams apie advento laikotarpį bei tradicijas bei iš ko gaminamas tradicinis advento simbolis – vainikas. Susipažinę su įvairiomis gaminimo technikomis, vaikai kūrė savo vainikus, bet ne iš eglės ar pušų šakų, o iš popieriaus ir vienkartinių lėkštučių. Kūrybiniai darbeliai buvo kupini meilės ir rankų šilumos: papuošti daugybe blizgių detalių, įvairiausiomis spalvomis numargintų eglės žaisliukų ir pan.

Rytmečio pabaigoje visus lydėjo puiki, naujų kūrybinių minčių kupina nuotaika bei džiugiai išreikšti norai bibliotekoje apsilankyti dažniau.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: