Skip to content Skip to footer

Italų dramaturgas K. Goldonis kažkada pasakė, jog „žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas“. Ši, o ir daugelis kitų šimtmečių patvirtintų tiesų liudija, jog skaityti, mylėti knygą yra nepaprastai svarbu ir reikalinga. Džiugu, jog rašytinės išminties svarbą mažiesiems pagėgiškiams su didele meile diegia ir jų mokytojai.

Smagią kelionę po pasakų pasaulį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje  2021 m. lapkričio 11 d. patyrė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1a klasės mokiniai. Mažuosius smalsuolius su mokytoja Lina Rimkuviene pasitiko vaikų erdvės bibliotekininkė Liudmila Fetingienė, kuri, susipažinusi su jaunaisiais lankytojais, edukaciniame kambaryje „Suopio paunksmė“ pristatė rašytojo Kazio Borutos pasaką „Dangus griūva“.

Šio literatūrinio-edukacinio rytmečio „Pasakų pynė mažiesiems“ metu jaunieji bibliotekos svečiai ne tik keliavo spalvingais knygelės puslapiais, bet ir patys papasakojo, kokius veikėjus žino, kokias pasakas yra skaitę, ko iš jų pasimokė. Tai pat smalsuoliai piešė šioje pasakoje „gyvenančius“ personažus ir juos pristatė.

Kiek vėliau, mokiniai išmaniajame ekrane dėliojo interaktyvias dėliones ir tokiu būdu susipažino su įvairiomis pasakos „Dangus griūva“ knygomis (seno leidimo, spalvinimo, muzikinėmis ir pan.). Besibaigiant šiai draugiškai viešnagei pasidalinta įspūdžiais bei emocijomis.

Išlydėjus svečius, bibliotekos kolektyvas pasidžiaugė brangių mažųjų svečių žingeidumu, drausmingumu bei pagarba knygai. Tikimės, jog šie smalsuoliai ir vėl sugrįš, nes bibliotekoje visada yra apie ką pakalbėti…

Liudmila Fetingienė

Pagėgių sav. Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. info@pagegiusvb.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: