Skip to content Skip to footer

2021 m. spalio 21 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje svečiavosi Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1b klasės mokiniai su mokytoja Rolanda Rakauskiene.

Susitikimo metu bibliotekininkė Liudmila Fetingienė edukaciniame kambaryje „Suopio paunksmė“ pristatė rašytojo Kazio Borutos pasaką „Dangus griūva“. Keliaudami spalvingais knygelės puslapiais, mažieji lankytojai piešė pasakoje išgirstus personažus ir juos pristatė. Mokinių atsakymai parodė, kad kūrinį vaikai suprato ir nebus tokie bailūs kaip tas kiškis pasakoje. Vaikų erdvėje smalsuoliai susipažino su knygomis, žurnalais bei žaislotekoje esančiais žaislais.

Mokiniai turėjo galimybę, išmanaus ekrano pagalba, padėlioti interaktyvias dėliones ir tokiu būdu susipažinti su įvairiais pasakos „Dangus griūva“ knygos viršeliais – seno leidimo, spalvinimo, muzikinėmis ir pan. Kur geriau galima praleisti laiką, jei ne bibliotekoje – knygų ir personažų lobių saugykloje, kurioje tu gali  pasidalinti patirtais skaitymo įspūdžiais su savo draugais.

Liudmila Fetingienė

Pagėgių sav. Vydūno viešosios bibliotekos

Vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorė

Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: