Skip to content Skip to footer

Šiemet, jau 22-ą kartą, visoje Lietuvoje minima Nacionalinė bibliotekų savaitė. Ta proga, 2022 m. balandžio 27 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko šilta, spalvinga bei atpalaiduojanti akvarelinė popietė su dailininke, knygų iliustruotoja Sigute Ach.

Šią kūrybinę popietę menininkė pradėjo trumpai pristatydama įvairias akvarelės liejimo technikas, akcentuodama, jog vienodų žmonių nėra – kiekvienas unikalus, turintis savo ypatingą vaizduotę, o vaizduotė – labai galingas instrumentas. Bibliotekos bičiuliai, dalyvavę popietėje, galėjo išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus – ant baltų popieriaus lapelių vandens, dažų ir teptukų pagalba išliejo įvairių formų bei spalvų dėmeles. Ant šių išlietų ir jau išdžiūvusių dėmelių vėliau buvo sukurti fantastiniai gyvūnėliai, kitur uždėtos pieštos akys taip gaunant vis skirtingą atvaizdą. Autorė įpareigojo kiekvieną piešusį spalvų miniatiūroms sukurti pavadinimus, kurie pasakotų istoriją.

Kūrybiškame ir spalvų kupiname susitikime su knygų iliustruotoja kiekvienas dalyvis turėjo progą „apsilankyti“ mintis atpalaiduojančiame Sigutės Ach pasaulyje ir iš jo parsinešti bent kiek lengvumo bei įkvėpimo. Kiekvienas dalyvis gavo dovanų – po autorės pieštą iliustraciją. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė atsidėkodama viešniai už puikių emocijų kupiną popietę, įteikė saldžią dovanėlę, o pati Sigutė Ach linkėjo visiems susirinkusiems nesustoti kūrus ir ieškojus savęs.

Liudmila Fetingienė,

vyresnioji bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: