Skip to content Skip to footer

Baigiantis mokslo metams, 2022 metų birželio 7-8 dienomis, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje šurmuliavo mažieji Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pirmokai, čia atlydėti mokytojų Rolandos Rakauskienės ir Linos Rimkuvienės. Jie atvyko ne veltui… o išbandyti Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos sukurtą didelio formato kraštotyrinį-edukacinį žaidimą „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“!

Šis žaidimas skirtas mokyklinio amžiaus vaikams ir jis yra puiki mokomoji bei pažintinė priemonė, padedanti vaikams vaizdingai gilinti istorijos, geografijos bei kultūros žinias apie Pagėgių savivaldybę, joje savo pėdas įmynusius žymius raštijos veikėjus ir šioje teritorijoje esančius lankytinus kultūros bei gamtos objektus. Susiskirstę į komandas, vaikai, lipdami pėdutėmis ant žaidimo, stengėsi įveikti 100-o langelių žaidimą.

Renginio metu nestigo vaikų entuziazmo bei energijos. Mažieji rytmečio dalyviai, pasipildę savo žinių bagažą, dėkojo ir žadėjo atvykti dar ir kitais mokslo metais.

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorius – Mantas Iljinovas

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: