Skip to content Skip to footer

2023 m. balandžio 5 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Natkiškių filiale vyko projekto „Draugoteka“ mobiliosios programėlės personažų pristatymas. Projekto tikslas – sukurti inovatyvią skaitymo skatinimo priemonę, kuri formuotų moksleivių įprotį skaityti, gilintų žinias ir padėtų skaitymo patirtis pritaikyti socialinių santykių kūrimui su aplinka. Edukacijoje dalyvavo Natkiškių filialo skaitytojai bei Natkiškių dienos centro vaikai su vadove Aida Maroziene.

Edukacijų metu vaikai susipažino net su dviem mobiliosios programėlės „Draugoteka“ personažais – Klaudija ir Elijumi. Atliko įvairias kūrybines bei edukacines užduotis – sprendė viktoriną apie Klaudiją, kūrė istoriją apie ją. Pasitelkiant korteles rašė pasakojimą apie Elijų, kūrė plakatus apie jį. Edukacijos pabaigoje bibliotekininkė Jūratė Tūtoraitienė nustebino vaikus įteikdama po saldžią dovanėle.

Pagėgių savivaldybės  Vydūno viešosios bibliotekos informacija

Edukacija organizuota įgyvendinant projektą „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“, kurio partnerė – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka. Informacinis projekto partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. 

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: