Skip to content Skip to footer

22-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios šūkis „Tvari biblioteka“, dainuojamosios poezijos mėgėjus sukvietė į Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filialą.

2022 m. balandžio 22 d. pavakarę Šilgalių bibliotekoje skambėjo eilės ir liejosi muzikos garsai. Renginio dalyvius žavėjo šilgališkio dainų kūrėjo Kęstučio Bytauto nuoširdi ir šilta dainuojamosios poezijos programa, kurioje skleidėsi kiekvienam pažįstami jausmai: meilė, vienatvė, ilgesys… Juk atlikėjo kūryba – tai it jautriai pasakojama gyvenimo istorija.

Bibliotekininkė Tatjana uždavė p. Kęstučiui ne vieną klausimą apie tai, kaip gimsta eilėraščiai ir muzika, kas iš Lietuvos ar užsienio rašytojų (poetų) patinka, kurios asmeninės savybės padeda kūryboje bei kt.

Popietės pabaigoje šiltus linkėjimus p. Kęstučiui išsakė Pagėgių savivaldybės administracijos Stoniškių seniūnijos seniūnė Dalia Alkimavičienė, o bibliotekininkė Tatjana padėkojo atlikėjui už pasirodymą bei įteikė atminimo dovanėlę. Nuoširdus bendravimas bei gera nuotaika abejingų tą popietę nepaliko – juk į širdį atėjo tikras pavasaris…

Tatjana Biliūnienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Šilgalių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: