Skip to content Skip to footer

2022 m. sausio 12 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale vyko literatūrinis vidudienis „Svečiuose Zuika, Nippė ir kiti draugai…“, skirtas rašytojo Vytauto Račicko 70-ies metų sukakčiai paminėti. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Stoniškių pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai lydimi mokytojos Rūtos Jankevičienės.

 Renginio metu mokiniai susipažino su literatūrine paroda „Istorijos su rimta šypsena“, skirta Vytauto Račicko 70-ies metų sukakčiai paminėti bei dalyvavo jo garbei skirtoje viktorinoje. Už teisingus atsakymus į viktorinos klausimus mokiniai buvo apdovanoti knygų skirtukais ir saldžiomis dovanėlėmis. Mažieji bibliotekos lankytojai pasakojo kokių autorių knygas labiausiai mėgsta skaityti, išvardijo kokias Vytauto Račicko knygas yra perskaitę. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė papasakojo mokiniams apie šio rašytojo gyvenimą bei kūrybą, aptarė Vytauto Račicko knygelių veikėjus.

 Kiek vėliau mokiniai galėjo interaktyviai palenktyniauti, rinkdami bibliotekininkų parengtą dėlionę apie knygų personažus Rimantą Zuiką ir Nippę. Ačiū mokytojai Rūtai ir ketvirtokams už linksmą ir nuotaikingą vidudienį.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Šilgalių filialo bibliotekininkė

Tatjana Biliūnienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: