Skip to content Skip to footer

Šiemet visuotinai minimos Tarptautinės saugesnio interneto dienos šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu“ kvietė visus interneto naudotojus ir ypatingai – vaikus, atkreipti dėmesį į elektroninėje erdvėje pateikiamą informacijos turinį ir būdus, kaip saugiai juo naudotis.

Prie akcijos „Saugesnio interneto savaitė 2022“ prisijungė ir Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filialas, kuris 2022 m. vasario 7 dieną pakvietė vaikus dalyvauti edukacinėje pamokėlėje „Išmanusis telefonas – mano patarėjas ir pagalbininkas“. Džiugu, jog šioje edukacijoje itin aktyviai dalyvavo Pagėgių savivaldybės Stoniškių vaikų centro mokiniai su vadove Laima Bagdoniene.

Renginio metu mokiniai susidomėję stebėjo edukacinę vaizdo pamokėlę apie tai, kuo išmaniosios technologijos gali būti naudingos, bei diskutavo apie telefonuose įdiegtas mobiliąsias programėles ir jų aktualumą vaikams, taip pat – kaip apsaugoti savo išmanųjį įrenginį nuo duomenų praradimo. Gerų emocijų vaikams sukėlė komandinė protų mankšta – kryžiažodžių sprendimo rungtis, kurios metu dalyviai linksmai ir entuziastingai varžėsi tarpusavyje, siekdami išbandyti savo reakcijos greitumą ir žinių gilumą. Kiek vėliau, mažieji bibliotekos lankytojai interaktyviai „lenktyniavo“ dėliodami Pagėgių krašto bibliotekininkų parengtą virtualią dėlionę.

 Ši, kitokia praktinė-diskusinė edukacija įrodė, kad žinių apie saugų internetą niekada nebūna per daug.

Tatjana Biliūnienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Šilgalių filialo bibliotekininkė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: