Skip to content Skip to footer

Palydint pavasarį, 2024 m. gegužės 13-31 d. Lietuvoje ir visoje Europoje vyko  akcijos „Skaitmeninės savaitės 2024“ šviečiamosios veiklos. Akcijos tikslas – paskatinti Europos Sąjungos šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje.

Prisijungiant prie šios tarptautinės iniciatyvos, gegužės 21-22 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale organizuoti skaitmeninio raštingumo įgūdžių lavinimo mokymai suaugusiems tema „Technologijų ir ryšių inovacijos jungia mus su pasauliu“. Šie mokymai buvo skirti akcijai „Skaitmeninės savaitės 2024“, Pasaulio ryšių ir informacinės visuomenės dienai paminėti bei medijų ir informacinio raštingumo kompetencijoms tobulinti (MIRKT). Mokymų dalyviai gilino žinias darbo kompiuteriu, e. dokumentų rengimo, informacijos paieškos elektroninėje erdvėje bei naudojimosi e. paštu srityse.

Gegužės 21 d. bibliotekos lankytojai stebėjo tiesioginę transliaciją internetu „Nebūk be ryšio“, kurios metu susipažino su telefono valdymo ypatumais. Mokytasi, kaip pasirinkti mobiliojo ryšio ir interneto prieigos paslaugas, sužinota, kam skirtos mobiliosios programėlės bei kaip jas įdiegti savo išmaniuosiuose įrenginiuose ir kt.

Norime priminti: visi norintys pradėti naudotis kompiuteriu arba išmaniaisiais prietaisais galite registruotis į nemokamas individualias konsultacijas ir / ar mokymus telefonu +370 441 57 622, el. paštu tatjana.biliuniene@pagegiusvb.lt arba atvykę į Šilgalių biblioteką adresu: Mokyklos g. 1, Šilgalių k., Pagėgių sav. Laukiame Jūsų!

Tatjana Biliūnienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos,

Šilgalių filialo bibliotekininkė

#ADWeeks2024
#AllDigitalWeeks
#SkaitmeninesSavaites

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: