Skip to content Skip to footer

Šiandien, vasario 22 d., Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko žaidimo „Draugoteka“ pristatymo renginys. Bibliotekoje šurmuliavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 7 klasės mokiniai, čia atvykę drauge su mokytojomis Lina Joneliene ir Liucija Bungardiene. Su dideliu energijos „pliūpsniu“ pristatymą pradėjęs renginio vedėjas Aivaras supažindino visus su projekto metu sukurta inovatyvia mobilia programėle „Draugoteka“ bei pristatė artimiausiu laiku planuojamas organizuoti edukacines veiklas bibliotekose.

Žaidimo tikslas – formuoti moksleivių įprotį skaityti, padėti geriau suprasti save bei susirasti tikrų draugų. Tikimasi, kad ši žaidimo forma bus patraukli ir vertinga išmaniųjų telefonų bei socialinių tinklų kartai. Pristatymo metu jaunieji gimnazistai aktyviai įsitraukė į visus vedėjo siūlomus žaidimus,  atsakinėjo į klausimus, dirbo porose.

Sekite Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos informaciją ir sužinokite, kur ir kada vyks žaidimo „Draugoteka“ edukacijos.

Renginys organizuotas įgyvendinant projektą „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“, kurio partnerė – Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka.

Daugiau informacijos: https://pagegiusvb.lt/naujienos/startavo-nauja-skaitymo-issukio-mobilioji-programele-draugoteka/?fbclid=IwAR0bW9_Z0KL3h-guOTXM32ffGO_FKuZNHCvhfAmuXRpM-JeBh07cggRVlfI

#Draugoteka

#skaitymoskatinimas

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

vyresn. bibliotekininkė su vaikais

Nuotraukų autorė Asta Andrulienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka

Biudžetinė įstaiga
Adresas: Jaunimo g. 3, Pagėgiai
Tel. 8 441 57 328
El. p. pagegiusvb@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188208799

Darbo laikas:

I - V: 8:00 - 17:00
VI: 9:00 - 16:00

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros diena.
Lankytojai neaptarnaujami.

Bendraukime: